AMIX ANABOLIC EXPLOSION 200 KAPS
SUURE TELLIMUSTE HULGA TÕTTU, SEOSES COVID-19'GA, PALUME TÄPSUSTADA KAS TEIE POOLT VALITUD TOODE ON SAADAVAL VÕI MITTE
ПРОСИМ ПРОЩЕНИЯ! ИЗ-ЗА БОЛШОГО СПРОСА НА ТОВАРЫ, В СВЯЗИ С COVID-19, ПРОСИМ УТОЧНИТЬ ДОСТУПЕН ЛИ ВЫБРАННЫЙ ВАМИ ТОВАР
  • AMIX ANABOLIC EXPLOSION 200 KAPS

Anabolic Explosion on eriline kompleks aminohapetest, mineraalidest, taime ekstraktidest ja B6 vitamiinist, mis toetab libiidot ning aitab samas rahustada ka närvisüsteemi raske treeningu järgselt paremaks taastumiseks. See sisaldab unikaalset patenti-ootavat mineraalide segu ZMA®, mida toodetakse erilise protsessi käigus sisaldades vaid äärmiselt  kõrge biosaadavusega vorme tsingist ja magneesiumist k.a. tsink l-monometioniin (L-OptiZinc® - U.S. Patent 5,278,329).


Kasutegurid:
- toetab testosterooni tootmist kehas
- aitab parandada füüsilist võimekust
- toetab ihasmassi kasvu
- kiirendab närvisüsteemi ja lihaskonna taastumist pärast treeningut

Soovituslik kasutamine:
Võtta 6 kapslit iga päev. Treeningu päeval 20min enne trenni ja vabal päeval sama kogus koos hommikusöögiga. Toodet kasutada järjest maksimaalselt 8 nädalat ning teha seejärel 4 nädalat paus enne kui uuesti alustada.


Koostisained: Tribulus Terretris ehk Kreeka lambalääts (40% taimseid steroidseid saponiine) 1 500 mg, želatiinist kapsel (puhtast želatiinist valmistatud, vesi, värv: titaanium dioksiid), tauriin 1000ml, L-tsitrulliinmalaat 1000mg,  ZMA® (patenteeritud anaboolsust mineraalainetega toetav segu) 800mg, tsink (kui monometioniin L-OptiZinc® ja aspartaat), magneesium (kui tsitraat ja oksiid), vitamiin B6 (kui püridoksiin Hcl), HMB (β-hüdroksü β-metüülbutüraat) 500mg,  Serenoa ekstrakt (25% rasvhappeid) 300mg, stabilisaator:  hüdroksüpropüülmetüültselluloos Methocel®, paakumisvastased ained: silikoon dioksiid, magneesium stearaat.
 
Methocel® on Dow Chemical Company registreeritud kaubamärk.
ZMA® on SNAC System, Inc. (U.S. Patent 5,278,329) registreeritud kaubamärk.
L-OptiZinc® on InterHealth N.I registreeritud kaubamärk.
 
Hoiatus: Mitte kasutada seda toodet raseduse või imetamise ajal. Toode pole mõeldud kasutamiseks lastele. Hoida lastele kättesaadamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust. Hoiustada otsese päikesevalguse eest varjatuna, temperatuuril kuni 25°C, pimedas ja kuivas kohas. See toode ei ole mõeldud täisväärtusliku toitumise täielikuks asendamiseks. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud toote vale hoiustamise või kasutamisjuhtnööride eiramise tulemusel.

Allergeeni hoiatus: võib sisaldada piima, muna, sojaubade, gluteeni, koorikloomade kestade ja pähklite jälgi.
 

 

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

AMIX ANABOLIC EXPLOSION 200 KAPS

  • Tootja: Amix
  • Mudel: AMIX ANABOLIC EXPLOSION 200 KAPS
  • Saadavus: Laos
  • 36.69€

  • Maksudeta: 30.57€