AMIX ISOPRIME CFM 2000 G
SUURE TELLIMUSTE HULGA TÕTTU, SEOSES COVID-19'GA, PALUME TÄPSUSTADA KAS TEIE POOLT VALITUD TOODE ON SAADAVAL VÕI MITTE
ПРОСИМ ПРОЩЕНИЯ! ИЗ-ЗА БОЛШОГО СПРОСА НА ТОВАРЫ, В СВЯЗИ С COVID-19, ПРОСИМ УТОЧНИТЬ ДОСТУПЕН ЛИ ВЫБРАННЫЙ ВАМИ ТОВАР
  • AMIX ISOPRIME CFM 2000 G

Amix™ IsoPrime CFM® on kõrgkvaliteetne vadakuvalgu isolaat, mis sisaldab 90% valku – see kindlustab kõrge bioloogilise väärtuse. See kõrgkvaliteetne valk on organismis väga kiiresti seeduv. See pakub vadakuvalgus loomulikult leiduvate aminohapete täielikku spektrit, kaasa arvatud BCAAd lihase kaitseks ja vastupidavuseks, lisaks teisi asendamatuid aminohappeid kasvuhormoonide stimuleerimiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. See suudab peatada katabolismi ning algatada kehas valgusünteesiprotsese. CFM on praktiliselt rasva- ja laktoosivaba. Toeta lihasmassi kiiret kasvu ja arengut Amix™ IsoPrime CFM®-ga.

Amix™ IsoPrime CFM® sisaldab suures koguses bioaktiivseid elemente nagu globuliini, alfa-laktoglobuliini, beeta-laktoglobuliini, immunoglobuliini ja glükomakropeptiide (GMP). Lõpptulemuseks toode, mis on kõrge BCAA ja L-glutamiini sisaldusega. BCAA (L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin) kuuluvad nn. asendamatute aminohapete gruppi -  keha neid ise toota ei suuda, seega peab nende hulga päevases toitumises tagama toidulisandiga. Neil on tähtis roll lihasmassi kaitses intensiivsel treeningul ning need osalevad ka taastumisprotsessides. L-glutamiin toetab taastumist, tugevdab immuunsüsteemi toimimist, võimendab lihasraku veega varustatust ja toetab loomuliku kasvuhormooni (somatotropiini) toodangut.

Eelised:

♦ erakordselt kõrge valgusisaldus (90%)
♦ suurepärane segunemine
♦ väga madal laktoosisisaldus
♦ aspartaamivaba
♦ magustatud Splenda® sukraloosiga
♦ toetab kiiremat taastumist
♦ kiirendab lihaskasvu

Soovituslik kasutamine: Sega 1-2 mõõtlusikatäit Amix™ IsoPrime CFM®-i 180 - 250 ml külma vee või madala rasvasisaldusega piimaga. Kasuta segamiseks blenderit või šeikerit, sega 30 sekundit. Tarbi 2-3 serveeringut päevas toidukordade vahel, olenevalt päevasest valguvajadusest. 

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

AMIX ISOPRIME CFM 2000 G

  • Tootja: Amix
  • Mudel: AMIX ISOPRIME CFM 2000 G
  • Saadavus: Laos
  • 68.43€
  • 65.44€

  • Maksudeta: 54.54€

Võimalikud valikud