AMIX TRIBU-ZMA 90 TAB
SUURE TELLIMUSTE HULGA TÕTTU, SEOSES COVID-19'GA, PALUME TÄPSUSTADA KAS TEIE POOLT VALITUD TOODE ON SAADAVAL VÕI MITTE
ПРОСИМ ПРОЩЕНИЯ! ИЗ-ЗА БОЛШОГО СПРОСА НА ТОВАРЫ, В СВЯЗИ С COVID-19, ПРОСИМ УТОЧНИТЬ ДОСТУПЕН ЛИ ВЫБРАННЫЙ ВАМИ ТОВАР
  • AMIX TRIBU-ZMA 90 TAB

ZMA® on unikaalne patenti-ootav anaboolne segu, mis on toodetud erilist protsessi teel kasutades ainult väga kõrge biosaadavusega vorme tsingist ja magneesiumist (k.a. Tsink-l-monometioniin e L-OptiZinc®–U.S. Patent 5,278,329). Lisatud on ka veel vitamiin B6, et parandada veelgi tsingi ja magneesiumi imendumise kiirust ja nende kasutegurite avaldumist. ZMA® on võimas mitte-steroidne, üdini looduslik toidulisand, mis on tõestatud, et tõstab kehas vaba testosterooni ja insuliini-sarnase kasvuhormooni (IGF-1) tasemeid une ajal ja tõstab märgatavalt lihase tugevust jõukava täitmise ajal võrreldes platseebot võtnud katsealustega. ZMA® on originaalne tsingi-magneesiumi toidulisand, mis on loodud SNAC Systems, Inc. poolt ja ainuke, mille toime on tõestatud avalike teduslike uuringute käigus.

Kasutegurid:
-aitab tõsta kehas vaba testosterooni ja IGF-1 tasemeid une ajal
-parandab jõudlust treeningul
-rahustab närvisüsteemi une ajal tagades parema taastumise ja unekvaliteedi
-teaduslikult tõestatud toime
-looduslik lisand

Soovituslik kasutamine: Mehed kolm ja naised kaks kapslit päevas eelistatult tühja kõhu peale 30 minutit enne magamaminekut. Parimateks tulemusteks hoiduda võtmast koos piimatoodete või teisi kaltsiumit sisaldavate toiduainete/lisanditega.

Koostisained: ZMA® (tsink L-monometioniinsulfaadi ja L-aspartaadi kujul); magneesiumtsitraat, magneesiumoksiid, püridoksiin Hcl, želatiinist kapsel (puhas želatiin, vesi, värvaine: titaaniumoksiid), paakumisvastased ained: magneesiumstearaat, silikoondioksiid.

Allergeeni hoiatus: Võib sisaldada piima, muna, sojaubade, gluteeni, koorikloomade kestade ja/või pähklite jälgi.
Hoiatus: Mitte kasutada seda toodet rasedana või rinnaga toites. Toode pole mõeldud kasutamiseks lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovitatavat kogust! Hoiustada temperatuuril kuni 25°C, kuivas kohas ning otsese päikesevalguse eest varjatuna. Toode ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Tootja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud tarbimis- ja/või hoiustamisjuhendi eiramisest.

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

AMIX TRIBU-ZMA 90 TAB

  • Tootja: Amix
  • Mudel: AMIX TRIBU-ZMA 90 TAB
  • Saadavus: Laos
  • 28.76€
  • 26.77€

  • Maksudeta: 22.31€