Biotech Magna Shot 20x25ml.
SUURE TELLIMUSTE HULGA TÕTTU, SEOSES COVID-19'GA, PALUME TÄPSUSTADA KAS TEIE POOLT VALITUD TOODE ON SAADAVAL VÕI MITTE
ПРОСИМ ПРОЩЕНИЯ! ИЗ-ЗА БОЛШОГО СПРОСА НА ТОВАРЫ, В СВЯЗИ С COVID-19, ПРОСИМ УТОЧНИТЬ ДОСТУПЕН ЛИ ВЫБРАННЫЙ ВАМИ ТОВАР
  • Biotech Magna Shot 20x25ml.

Vedelikuvormis magneesium ja vitamiin B6, kuhu on lisatud L-karnitiini ja rohelise kohviekstrakti. Kasutatakse lihasväsimuse vähendamiseks.


Üks pudelike (25 ml)sisaldab:

- 350 mg magneesiumi

- 1000 mg L-karnitiin

- 100 mg rohelise kohvi ekstrakti

- 50 mg kaaliumi

- 2,8 mg B6-vitamiini


Magneesium on elutähtis mineraal inimkehas. Selle olulisust näitab asjaolu, et nii nagu kaalium, on ka magneesium kõigi meie keha rakkude koostises. Kuna magneesium on asendamatu ja meie keha ei ole võimeline seda tootma , siiss peame pöörama tähelepanu piisavale mineraalaine saamisele.


Kuna magneesiumi osaleb mitmetes metaboolsetes protsessides, siis selle puudumine võib esile kutsuda erinevaid sümptomeid. Magneesium defitsiit on tavaliselt põhjustatud ebatervislikest eluviisidest, vähesest füüsilisest aktiivsusest, kroonilisest stressist, puudulikust ja halva kvaliteediga toidust, teatud omadustest, mis on seotud vanusega ja erinevate füsioloogiliste seisunditega (nt rasedus, rinnaga toitmine, lapsed).


Magneesium aitab säilitada elektrolüütide tasakaalu ja tagab normaalse ainevahetusprotsesside kulgemise, samuti normaalse valkude sünteesi. Vitamiin B ja magneesium aitavad kaasa normaalse närvisüsteemi toimimise ning vähendab väsimust ja kurnatust. Kaalium ja magnesium aitavad kaasa normaalsele lihaste funktsioonile Kaaliumi, magneesiumi ja vitamiin B6 aitavad säilitada normaalset psühholoogilist funktsiooni.


Nagu kõik BioTech USA tooteid, koosneb ka MagnaShot ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Biotech Magna Shot 20x25ml.

  • Tootja: Biotech Usa
  • Mudel: Biotech Magna Shot 20x25ml.
  • Saadavus: Laos
  • 25.79€

  • Maksudeta: 21.49€