BSN NITRIX 2.0 180 kaps.
SUURE TELLIMUSTE HULGA TÕTTU, SEOSES COVID-19'GA, PALUME TÄPSUSTADA KAS TEIE POOLT VALITUD TOODE ON SAADAVAL VÕI MITTE
ПРОСИМ ПРОЩЕНИЯ! ИЗ-ЗА БОЛШОГО СПРОСА НА ТОВАРЫ, В СВЯЗИ С COVID-19, ПРОСИМ УТОЧНИТЬ ДОСТУПЕН ЛИ ВЫБРАННЫЙ ВАМИ ТОВАР
  • BSN NITRIX 2.0 180 kaps.

BSN Nitrix 2.0 on kontsentreeritud lämmastikoksiidi uusim ja arenenum valem.


Netokogus: 180 korki. (60 portsjonit)


Toiteväärtus ühe portsjoni kohta:

Niatsiin 12 mg

Nitrixi patenteeritud segu 3,6 g

Kontsentreeritud Nitrixi segu: 20 mg

L-tsitruliini, viirpuu ekstrakt (1% flavonoide, 3% oligomeerseid proantiotsüaniide), granaatõunapuuviljad (20% punitsigiinid), viinamarjaseemne ekstrakt (85% polüfenoole), pterostibeen, paprika puuviljaekstrakt (2% kapsiitsiini) Trans-reveratrool, musta pipra puuviljaekstrakt (95% Piperino)

Müogeenne maatriks:

Kreatiinmonohüdraat, kreatiinvesinikkloriid, veevaba kreatiin.

Koostis: vesikihid, mikrokristalne tselluloos, happesuse regulaator steariinhape, kroskarmelloosnaatrium, nakkumist soodustav magneesiumstearaat, kleepuv aine ränidioksiid, värvaine E39, päikesekaitsekreem E109, päikesekaitsekreem mõjutatud laste aktiivsus ja plekid), titaandioksiid E171.


Kasutamine: alla 90 kg kaaluvatele isikutele: võtke 3 kapslit 3 korda päevas. Joo tühja kõhuga (st umbes 30–45 minutit enne või 2 tundi pärast sööki). Selle võtmine koos toiduga või ilma võib mõju vähendada. Võtke esimesed 3 kapslit hommikul vahetult pärast ärkamist, ülejäänud 3 enne lõunat ja ülejäänud 3 enne õhtusööki. Neile, kes kaaluvad üle 90 kg: järgige ülaltoodud juhiseid, kuid võtke tühja kõhuga 4 kapslit 3 korda päevas.


Märkus: toidulisand ei asenda toitu. Ärge ületage soovitatud päevaraha. Ei sobi kasutamiseks alla 18-aastastele inimestele. Võib sisaldada piima, mune, sojaoad, kalaõli, pähkleid.


Hoiatus. Enne selle toote kasutamist pidage nõu oma arstiga, kui te pole praegusest tervislikust seisundist teadlik või teil on mingeid tervisehäireid, sealhulgas: kõrge või madal vererõhk, arütmia, insult, südame-, maksa- või kilpnäärmehaigused, ärevus, depressioon, epilepsia, vaimuhaigused, diabeet , kahjulik aneemia, suurenenud eesnäärme tõttu urineerimisraskused, kui kasutate antidepressante või muid ravimeid. Ärge kasutage, kui olete rase, toidate last rinnaga, olete altid dehüdratsioonile või kui viibite kohas, kus on väga palav. Vähendage või lõpetage võtmine, kui teil on unetus, värinad, pearinglus, närvilisus, peavalud või südamepekslemine.


Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandit ei tohiks toidulisandina kasutada. Soovitatav on kasutada vähemalt 18-aastaseid. ja mitte vanem kui 50 m.


Enne selle kasutamist soovitame konsulteerida treeneri, spordiarsti või toitumisspetsialistiga. Ärge ületage soovitatud päevaraha.


Tootja: Bio-Engineered Supplements & Nutrition, Inc.Juriidiline osakond, 5901 Broken Sound Parkway, 6. korrus, Boca Raton, FL 33487


Päritoluriik: USA

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

BSN NITRIX 2.0 180 kaps.

  • Tootja: BSN
  • Mudel: BSN NITRIX 2.0 180 kaps.
  • Saadavus: Laos
  • 44.63€

  • Maksudeta: 37.19€