Optimum Nutrition PLATINUM HYDROWHEY 1590g
SUURE TELLIMUSTE HULGA TÕTTU, SEOSES COVID-19'GA, PALUME TÄPSUSTADA KAS TEIE POOLT VALITUD TOODE ON SAADAVAL VÕI MITTE
ПРОСИМ ПРОЩЕНИЯ! ИЗ-ЗА БОЛШОГО СПРОСА НА ТОВАРЫ, В СВЯЗИ С COVID-19, ПРОСИМ УТОЧНИТЬ ДОСТУПЕН ЛИ ВЫБРАННЫЙ ВАМИ ТОВАР
  • Optimum Nutrition PLATINUM HYDROWHEY 1590g

Hüdrolüüsides valku selles premium koostises, oleme loonud oma kiireima toimega vadaku proteiini. Hüdrolüüsimisel lagunevad suuremad valgud väiksemateks tükkideks, mis pääsevad kiiresti teie süsteemi, võimaldades teie lihastel kiiresti taastuda. Efektiivsuse suurendamiseks oleme seda revolutsioonilist valemit täiustanud ka ACTITOR ™ peptiidide ja mikroniseeritud hargnenud ahelaga aminohapete (BCAA) abil. Lisaks sellele, et Platinum Hydrowhey on kiire, on see ka ülipuhas. Sellepärast, et see on valmistatud täielikult hüdrolüüsitud vadakuvalgu isolaatidest. Seega pole teie progressi aeglustamiseks üleliigset rasva ega laktoosi.

 

Valmistatud täiustatud hüdrolüüsitud vadakuvalgu isolaatidega kiiremaks tarnimiseks
30 grammi ülipuhta valku ühe portsjoni kohta
Ligi 9 grammi leutsiini, isoleutsiini ja valiini (BCAA)
Sisaldab patendis ootavaid ACTITOR ™ peptiide
Laktoosi pole
Valmistati lusikaga hõlpsaks segamiseks
Platinum Hydrowhey® ONi kõige väärtuslikum lihaste ehitamise valk
Kombineerides absoluutselt parimaid koostisosi rea väga spetsialiseeritud töötlemistehnikatega, on Optimum Nutrition (ON) loonud oma seni kõige väärtuslikuma lihaseid suurendava valgu. Kõik Platinum Hydrowhey® kohta oli loodud kompromissitu suhtumise osas esinemistesse - nii jõusaalis kui ka teie šeikeris.

 

Puhas jõudlus
Platinum Hydrowhey® on kõige puhtamas ekspressioonis valk. See on valmistatud ainult hüdrolüüsitud vadakuvalkudest, mis on eraldatud liigse laktoosi, süsivesikute ja rasva eemaldamiseks. Tulemuseks on ülimalt puhas toode, mis on kiirelt seeditav ja millele on lisatud lihaseid suurendavaid ja aminohapete sisaldust lisavaid aineid.

 

Toitke lihaseid kiiresti
100% Platinum Hydrowhey® valkudest hüdrolüüsitakse erineval määral. Hüdrolüüsimine on protsess, mille käigus terviklikud valgud jaotatakse strateegiliselt väiksemateks fragmentideks, mida nimetatakse peptiidideks, et neid kiiremini kohale toimetada ja keha hõlpsamini kasutada. ON-i eksklusiivne kergete, mõõdukate ja ultrahüdrolüüsitud valkude kombinatsioon tagab di-, tri- ja oligopeptiidid, säilitades samal ajal vadakus looduslikult leiduvad mikrofraktsioonid. Kui see on liiga palju tehnilisi jutte, peate kõigest mõistma, et Platinum Hydrowhey® on ideaalne esimene asi hommikul, enne treeningut ja kohe pärast treeningut, kui teie töökad lihased saavad kiiretoimelistest valkudest kõige rohkem kasu.

 

Parim, mis veelgi parem
Kõik valgud koosnevad aminohapetest, kuid mitte kõik aminohapped pole võrdse tähtsusega. Kolm hargnenud ahelaga aminohapet (BCAA) on sportlastele eriti kasulikud, kuna need aitavad kaasa uute lihaste sünteesile ja kaitsevad juba olemasolevat lihast lagunemise eest. Seetõttu täiustas ON plaatina Hydrowhey® iga portsjonit, millele oli lisatud BCAA-sid, kokku üle 8800 mg kühvel.

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Optimum Nutrition PLATINUM HYDROWHEY 1590g

  • Tootja: Optimum nutrition
  • Mudel: Optimum Nutrition PLATINUM HYDROWHEY 1590g
  • Saadavus: Laos
  • 64.48€
  • 63.46€

  • Maksudeta: 52.88€

Võimalikud valikud